استفاده از قیر موجود در آسفالت بازیافتی برای تولید آسفالت گرم

 استفاده از قیر موجود در آسفالت بازیافتی برای تولید آسفالت گرم
استفاده از قیر موجود در آسفالت بازیافتی برای تولید آسفالت گرم
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به دپو رویه‌های آسفالتی تخریب شده در سیلاب ابتدای سال جاری گفت: پس از بازیافت این حجم از آسفالت از قیر موجود در آن برای تولید آسفالت گرم با هدف استفاده از راه‌های روستایی استفاده می‌شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی حیدر مطاعی در یازدهمین همایش و نمایشگاه قیر و آسفالت و ماشین آلات اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی باید منابع مالی نسبت به پروژه‌ها اولویت بندی شود که ۱۰ کریدور اصلی داخل کشور و سپس راه‌های شریانی در اولیت قرار دارند. در همین راستا سیاست سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استفاده از اقدامات کم هزینه است.
وی افزود: سیاست سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ترمیم و بهسازی خرابی‌های شدید و تبدیل آن به حالت مطلوب است.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به اقدام جدید این سازمان در قبال رویه‌های آسفاتی تخریب شده بر اثر وقوع سیلاب در ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت: در رویه‌های آسفالتی حدود ۲ درصد قیر وجود دارد که پس از دپو و بازیافت با اضافه کردن یک درصد مواد افزودنی در تولید آسفالت گرم استفاده می‌شود.
مطاعی از دست‌اندرکاران این حوزه خواستار توجه ویژه برای تامین منابع  اعتباری و قیر مورد نیاز برای نگهداری راه‌ها شد.
منبع : وزارت مسکن

محسن صالحی

2 Reviews

muhocen
1

http://mewkid.net/where-is-xena/ - Amoxicillin 500 Mg <a href="http://mewkid.net/where-is-xena/">Buy Amoxicillin Online</a> lrc.vcyi.iakhabar.ir.ryo.zf http://mewkid.net/where-is-xena/

egafenowxojoy
1

http://mewkid.net/where-is-xena/ - 18 <a href="http://mewkid.net/where-is-xena/">Amoxicillin 500 Mg</a> jpm.vmhg.iakhabar.ir.dsu.kv http://mewkid.net/where-is-xena/

Write a Review

Related post

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *